LUCIE ALEXOVÁ

člen Global 3000 od roku 2017

Ráda bych se s vámi podělila o svůj příběh a vášeň, kterou věnuji svému podnikání v oblasti MLM (multi-level marketingu). Pro mě MLM představuje nejen způsob obživy, ale také cestu k naplnění a svobodě.

Mé jméno je Lucie Alexová a od roku 2017 se aktivně věnuji MLM. Pro mě je to víc než jen práce – je to způsob života. Miluji tu svobodu, kterou MLM nabízí. Nezávislost, kterou získávám, a možnost ovlivňovat svůj denní program jsou pro mě parádní výhody tohoto oboru.

Na začátku jsem Global 3000 vnímala jako způsob přivýdělku k mému zaměstnání. Oslovily mě produkty, zejména možnost nákupu českých cukrovinek, kterým jsem se zpočátku věnovala nejvíce. Postupem času jsem objevila účinnost a důležitost potravního doplňování pro naše tělo. Zjistila jsem, jaký rozdíl mohou tyto doplňky udělat a jak jsou důležité pro naši životní pohodu. Získala jsem více energie, lepší imunitu a celkově se cítím lépe.

Dalším důležitým krokem v rámci spolupráce byla tvorba sítě samospotřebitelů. Rozhodla jsem se přivádět členy, kteří mohou využívat produkty a služby, co sedí jejich vlastním potřebám. Zároveň jim spolupráce dává možnost vydělat si peníze prostřednictvím našeho provizního systému. V současné době je v moji síti několik tisíc členů.

I když jsem to na začátku spolupráce vůbec neplánovala, tak díky Global 3000 jsem dosáhla svobody a mohla jsem dát výpověď ze zaměstnání. Mám možnost řídit si svůj čas a pracovat „ve svém“. Už se nemusím trápit dlouhým dojížděním do práce a nejsem vázaná na pevnou pracovní dobu. Místo toho si můžu tvořit svůj vlastní pracovní plán, který mi vyhovuje. Vše co potřebuji k práci jsem já, počítač nebo mobil a síť wi-fi.

S MLM systémy jsem se setkávala od svých patnácti let, vyzkoušela jsem několik firem, ale jen Global 3000 mi sednul na 100%.

Svoboda, možnost si čas řídit podle sebe, pracovat ve svém vlastním tempu, s kvalitními výrobky a zajímavými e-shopy. Možnost pracovat pouze z domu, od počítače. Mít nad sebou skvělé vedení a mentorství, které nám pomáhají růst a rozvíjet se v oblasti podnikání. To je jen malý výčet toho, proč jsem si Global 3000 zamilovala.

Jsem tak vděčná za to, že MLM vstoupil do mého života. Byl to můj odrazový můstek na neuvěřitelnou cestu podnikání a osobního rozvoje, kterou bych nikdy nezažila, kdybych řekla ne.

Moje osobní cíle jsou jasné, od začátku spolupráce s Globalem 3000 je mým cílem možnost cestovat po celém světě. Toto je ta moje největší motivace, ta síla, která mě žene vpřed. Navštívit vzdálené destinace, jiné kontinenty, projet křížem krážem Evropu, nemuset přitom řešit finance a co si může rodina dovolit.

Moje pracovní cíle jsou mít v týmu pracovité lidičky, kteří mají své sny a jsou ochotni k vůli nim obětovat ledacos ze svého pohodlí. Lidi, kteří vědí, co chtějí a za tím si jdou. Odměnou jim časem budou krásné příjmy, svoboda, nezávislost. Vážím si lidí, kteří pochopí, že si našimi potravinovými doplňky mohou zlepšovat svoje zdraví a zkvalitňovat život.